Aplikace :: BS Coolers

Autobusy

Pro všechny typy autobusů nabízíme v rámci sériové výroby kvalitní a cenově dostupné chladiče. V rámci kusové výroby „aftermarketových“ chladičů nabízíme pro veškeré značky a typy autobusů dostupných na trhu kvalitní náhrady chladičů za výhodné ceny. Veškeré chladiče jsou vyráběny v České republice.

ZPĚT DO APLIKACÍ

charakteristika

Díky znalosti problematiky chladících systémů ve vozidlech veřejné dopravy vyrábíme tepelné výměníky uzpůsobené pro autobusy jsme vytvořili vlastní konstrukční řešení, které odstraní problémy spojené se zanášením kanálů a následnou nefunkčnost nebo praskání chladičů v systému. Ucpání kanálů může být způsobeno nečistotami obsahující chladící okruh nebo například špatná chladící kapalina, která za určitých podmínek změní skupenství a znemožní průtok chladícího média. Větších průměry žebrovaných trubek zamezí zanesení kanálů výměníku, které vede k nefunkčnosti určité části výměníku, způsobí prasknutí výměníku nebo v krajním případě přestane oběh chladícího média v celém okruhu.

produkty

  • Chladiče vzduchu
  • Chladiče oleje
  • Chladiče vody
  • Výměníky topení

oblasti použití chladičů

  • Autobusy veřejné dopravy
  • Dálkové autobusy
  • Minibusy
  • Mikrobusy

Aplikace

Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikaci od průmyslu až po motorsport.

AplikaceAplikaceAplikaceAplikace

zobrazit více

Poptávkový formulář

Máte zájem o zakázkovou výrobu celohliníkových chladičů? Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat s detailní nabídkou.

zobrazit formulář

Kvalita a životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v současnosti jednou z nejdůležitějších úloh v managementu společnosti. Naše politika ohleduplnosti vůči životnímu prostředí ve formě efektivního využívaní přírodních zdrojů a energie vyústila v roce 2008 v zavedení a udržování certifikovaného systému enviromentálního manažerství podle EN ISO 14001:2005.

Politika kvality ENVIRONMENTÁLNÍ POLITIKA

ISO 9001 ISO 14001