Environmentální politika :: BS Coolers

Environmentální politika

Společnost BS Coolers působí v oblasti výroby vysoce kvalitních hliníkových chladičů pro „AFTER MARKET“ trhy, a také v oblasti prvovýroby. Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikací od průmyslu až po motorsport

Společnost BS Coolers bere na vědomí, že ochrana životního prostředí je v současností a jednou z nejdůležitějších úloh v managementu společnosti. Naše politika ohleduplnosti vůči životnímu prostředí ve formě efektivního využívaní přírodních zdrojů a energie vyústila v roce 2008 v zavedení a udržování certifikovaného systému enviromentálního manažerství podle EN ISO 14001:2005.


K dosažení těchto cílů vycházíme z enviromentální politiky, která je založena na následujících principech:


  • Dlouhodobý úspěch společnosti v oblasti ochrany životního prostředí během své výrobní činnosti.
  • Závazek seznámit všechny zaměstnance s enviromentální strategií a zlepšit jejich informovanost ohledně zásad ochrany životního prostředí.
  • Uskutečňovat preventivní opatření vůči enviromentálnímu znečištění životního prostředí vlivy výrobních procesů, odpadových vod a olejových látek.
  • Vytvářet kroky potřebné k redukci odpadových látek a podpořit recyklaci těchto látek u společností na to zaměřených.
  • Dodržovat právní a jiné požadavky pro oblast enviromentalistiky platných pro naši společnost, případně je pozitivně překračovat.

Aplikace

Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikaci od průmyslu až po motorsport.

AplikaceAplikaceAplikaceAplikace

zobrazit více

Poptávkový formulář

Máte zájem o zakázkovou výrobu celohliníkových chladičů? Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat s detailní nabídkou.

zobrazit formulář

Kvalita a životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v současnosti jednou z nejdůležitějších úloh v managementu společnosti. Naše politika ohleduplnosti vůči životnímu prostředí ve formě efektivního využívaní přírodních zdrojů a energie vyústila v roce 2008 v zavedení a udržování certifikovaného systému enviromentálního manažerství podle EN ISO 14001:2005.

Politika kvality ENVIRONMENTÁLNÍ POLITIKA

ISO 9001 ISO 14001