Aplikace :: BS Coolers

Kompresory

Pro všechny typy kompresorů nabízíme v rámci sériové výroby kvalitní a cenově dostupné chladiče. V rámci kusové výroby „aftermarketových“ chladičů nabízíme pro veškeré značky a typy kompresorů dostupných na trhu kvalitní náhrady chladičů za výhodné ceny. Veškeré chladiče jsou vyráběny v České republice.

ZPĚT DO APLIKACÍ

charakteristika

V oblasti výroby chladičů pro kompresory disponuje naše společnost mnohaletými zkušenostmi, které díky vysoké kvalitě a chladicí účinnosti našich výrobků, přirozeným vývojem vyústily k mnohaleté spolupráci s mnohými servisními středisky, kde naše kvalitní chladiče našly své nenahraditelné místo. 

V oblasti dodávek chladičů pro prvovýrobu spolupracujeme s mnohými předními českými výrobci kompresorů. Pro stavbu těchto chladičů ve vysoké míře využíváme výměníky tepla typu „Plate and Bar“, které splňují vysoké nároky na chladicí výkon a mechanickou odolnost vůči vysokým tlakům a oscilujícím teplotám v systému kompresorů.

V rámci „after marketu“ nabízíme kusovou výrobu kvalitních chladičů do všech typů a značek kompresorů dostupných na trhu.

produkty

  • Chladiče vzduchu
  • Chladiče oleje
  • Chladiče vody / glykol
  • Kombinované chladiče olej - vzduch

oblasti použití chladičů

  • Šroubové kompresory
  • Pístové průmyslové kompresory
  • Pojízdní kompresory

Aplikace

Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikaci od průmyslu až po motorsport.

AplikaceAplikaceAplikaceAplikace

zobrazit více

Poptávkový formulář

Máte zájem o zakázkovou výrobu celohliníkových chladičů? Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat s detailní nabídkou.

zobrazit formulář

Kvalita a životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v současnosti jednou z nejdůležitějších úloh v managementu společnosti. Naše politika ohleduplnosti vůči životnímu prostředí ve formě efektivního využívaní přírodních zdrojů a energie vyústila v roce 2008 v zavedení a udržování certifikovaného systému enviromentálního manažerství podle EN ISO 14001:2005.

Politika kvality ENVIRONMENTÁLNÍ POLITIKA

ISO 9001 ISO 14001