O společnosti :: BS Coolers

O společnosti

Firma BS Coolers působí už více než 27 let v oblasti výroby celohliníkových chladičů, které našly uplatnění v širokém spektru aplikací. Naše společnost za toto období získala velké množství spokojených zákazníků v mnoha odvětvích, díky čemuž je vnímána jako důvěryhodný a kompetentní partner.

V roce 1990 byla manžely Bohuslavovými založena společnost věnující se strojnímu zámečnictví, strojní výrobě a také výrobě prvních typů hliníkových chladičů, která se postupem času díky zakoupení nové technologie pro výrobu hliníkových chladičů metodou tvrdého pájení ve vakuové peci stala dodavatelem pro nejznámější české výrobce strojů.


Značka BS využívá v rámci výroby chladičů zkušenosti získané během své bohaté výrobní historie. Osvojené výrobní postupy společně s použitím správné technologie zaručují výslednou kvalitu zpracování chladiče.


Hlavním cílem naší společnosti je poskytnout možnost pořídit si za velmi výhodných podmínek kvalitní chladiče přímo z výroby, která probíhá v České republice. Zákazník tak má možnost si zajistit kvalitní český produkt na který se bude moci spolehnout.Základní pilíře BS


Cena

Jako prvovýrobce nabízíme mnohem výhodnější ceny

Kvalita

Na naše výrobky poskytujeme dlouhodobou záruku

Rychlost dodání

Flexibilita strojního vybavení umožňuje rychle reagovat na požadavky zákazníka

Originální a dechberoucí nadpis
číslo jedna, který zaujme

Chladiče pro nové stroje a zařízení

Pro zákazníky požadující vysokou kvalitu jednotlivých komponentů k výrobě nových strojů a zařízení nabízíme sériovou výrobu v rámci odběru většího množství chladičů.

Náhrady chladičů pro veškeré typy strojů a zařízení

Vyrábíme alternativy chladičů, které zákazník poptává u výrobce daného stroje či zařízení v případě poruchy nebo servisu. Prodej přímo z naší výroby umožňuje zákazníkům pořídit kvalitní chladiče za výhodnější ceny.

Originální a dechberoucí nadpisčíslo jedna, který zaujme

Aplikace

Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikaci od průmyslu až po motorsport.

AplikaceAplikaceAplikaceAplikace

zobrazit více

Poptávkový formulář

Máte zájem o zakázkovou výrobu celohliníkových chladičů? Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat s detailní nabídkou.

zobrazit formulář

Kvalita a životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v současnosti jednou z nejdůležitějších úloh v managementu společnosti. Naše politika ohleduplnosti vůči životnímu prostředí ve formě efektivního využívaní přírodních zdrojů a energie vyústila v roce 2008 v zavedení a udržování certifikovaného systému enviromentálního manažerství podle EN ISO 14001:2005.

Politika kvality ENVIRONMENTÁLNÍ POLITIKA

ISO 9001 ISO 14001