Politika kvality :: BS Coolers

Politika kvality

Společnost BS Coolers působí v oblasti výroby vysoce kvalitních hliníkových chladičů pro „AFTER MARKET“ trhy, a také v oblasti prvovýroby. Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikací od průmyslu až po motorsport

Široká nabídka výměníků tepla, objem výroby či široké portfolio zákazníků si žádá neustále zvyšovaní kvality produktů a výrobních procesů na tu nejvyšší možnou dosažitelnou úroveň. Jedním z nejosvědčenějších prostředků, jak tohoto cíle dosáhnout je zavedení manažerského systému v oblasti kvality, který jsme získali v roce 2008 v oblasti „výroba chladičů“, na základe splnění požadavků normy ČSN EN ISO 9OO1:2001.


Zákazník je v centru našeho zájmu a k jeho spokojenosti směřuje veškeré naše úsilí a činnosti. K dosažení tohoto záměru vedení společnosti přijalo následující cíle:


  • Trvalým a systematickým sledováním potřeb zákazníků a jejich požadavků zvyšujeme kvalitu našich výrobků s cílem udržet si postavení a rozvíjet dobré jméno firmy.
  • Podporovat a budovat otevřenou a systematickou komunikaci mezi zaměstnanci s cílem zvyšovat kvalitu výrobků, výrobních procesů a činností.
  • Prodávat kvalitní produkty v žádaném sortimentu, s chladící účinností a v relacích, odpovídajícím součastným potřebám trhu.
  • Vytvářet otevřenou, intenzívní a upřímnou komunikaci s našimi zákazníky, dodavateli a spolupracujícími obchodními partnery, a tak zabezpečit nadstandardní vztahy, a také kvalitu námi poskytovaných produktů.
  • Vážit si konkurence a chápat ji jako výzvu vedení společnosti v soutěži o přízeň zákazníka.

Aplikace

Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikaci od průmyslu až po motorsport.

AplikaceAplikaceAplikaceAplikace

zobrazit více

Poptávkový formulář

Máte zájem o zakázkovou výrobu celohliníkových chladičů? Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat s detailní nabídkou.

zobrazit formulář

Kvalita a životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v současnosti jednou z nejdůležitějších úloh v managementu společnosti. Naše politika ohleduplnosti vůči životnímu prostředí ve formě efektivního využívaní přírodních zdrojů a energie vyústila v roce 2008 v zavedení a udržování certifikovaného systému enviromentálního manažerství podle EN ISO 14001:2005.

Politika kvality ENVIRONMENTÁLNÍ POLITIKA

ISO 9001 ISO 14001