Reference :: BS Coolers

Reference

Velký důraz klademe na zpětné zjišťování ohlasů na vyrobené chladiče. Stěžejní v navazování nových obchodních vztahů jsou pro nás pozitivní ohlasy z řad našich stávajících zákazníků

Spolupracujeme s řadou světových motorsportových týmů, kteří si nás vybrali především díky kvalitě našich výrobků. Tyto spolupráce ukazují fakt, že jsou naše výrobky schopné konkurovat těm největším výrobcům po celém světě na špičkové úrovni.

Spolupracujeme i na vývoji nových projektů známých světových značek strojů v širokém spektru aplikací.

Řekli o nás:

reference

Výrobky od společnosti BS používáme ve vozovém parku autobusů cca 4 roky. Jedná se především o radiátory, které pro nás tato společnost vyvinula z důvodu malé odolnosti originálních vůči zanášení nečistotami v chladicí soustavě. Radiátory od firmy BS se v provozu osvědčily a splnily naše očekávání. Dále spolupracujme rovněž na náhradách pro vodní chladiče a mezichladiče stlačeného vzduchu. Na společnosti BS oceňujeme především vstřícný a ochotný přístup k řešené problematice a schopnost pružně a rychle reagovat na naše požadavky.

Luděk Urban, Dopravní podnik hl.m. Prahy a.s.

reference

Každý rok zvládneme na 30 000 závodních kilometrů na dálkových soutěžích typu Dakar,Silk Way, Afrika Eco Race. O chladiče vyrobené v BS Coolers se "nestaráme" - pouze je zbavujeme všudepřítomného prachu. Výrobky BS jsou nedílnou součástí úspěchu Tater na dálkových soutěžích. Výborná atmosféra při spolupráci je propojena s profesionálním poradenstvím. Díky BS coolers neřešíme problémy spojené s špatnou technologii výroby - utžené konzoly, ulomené nátrubky, praskliny v rozích chladičů. Cena odpovídá kvalitě výrobku a vůči zákazníkovi je vstřícná. Chladiče měníme jen z důvodu nové zástavby motoru.

Tomáš Fajman, Bonver Dakar project

reference

S českým výrobcem chladičů spolupracujeme od roku 2011. Chladiče z Velkého Března používáme v železničních aplikacích k chlazení kompresorů a k chlazení dieselmotorů Caterpillar. Celkem v lokomotivách pracuje v našich jednotkách přes 370 chladičů firmy BS. Výhodou spolupráce s firmou z Velkého Března je krátký dodací termín pro speciální typy chladičů a spolupráce při vývoji nových typů. Jedná se o kombinované chladiče o výkonu od 37 kW pro kompresory až po chladicí jednotky výkonu 1170 kW pro chlazení dieselmotorů.

Ing. Bořek Dvořáček, Mondo s.r.o.

reference

S chladiči BS oleje i vzduchu jsem maximálně spokojený, jsem nadšený z osobního přístupu k výrobě našich speciálních vysoce zatížených chladičů. Za dvacet let závodění především v Africe výrobky z Velkého března opravdu s čistým svědomím doporučuji všem, kdo potřebuje kvalitu a rychlost a dobrou cenu a český výrobek.

Tomáš Tomeček, několikanásobný vítěz Rallye Africa Eco Race

reference

Spolupráce s firmou BS Coolers nám vyřešila problematické dodávky originálních kompresorových chladičů. Dodávané chladiče se parametry vyrovnají původním a kvalitou zpracování je předčí.

Ing. Mirko Budinský, AMF kompresory s.r.o.

reference

Vyrobené chladiče od BS mají 100% kvalitu srovnatelnou s originálním výrobkem. Náhrady originálních chladičů do zemních strojů využíváme více jak 5 let. Hlavní výhody spolupráce jsou především výhodná cena, kvalita, flexibilita a vstřícnost k zákazníkovi. Chladiče od BS zcela nahradili originální chladiče našich strojů. Firmu vřele doporučuji.

Ing. Jaroslav Červ, Kámen a písek spol. s.r.o.

reference

Díky chladičům od BS dokážeme udržet teplotu motoru v ideálních provozních podmínkách při závodech i za velmi vysokých letních teplot. S předchozími dodavateli jsme řešili častou „úmrtnost“ při hrubším zacházení hlavně při mytí tlakovou vodou na závodech. Chladiče nepatří mezi nejlevnější, avšak vydrží v našich náročných podmínkách více sezón, a proto neřešíme časté výměny chladičů.

Jaroslav Nikodém, Caravan Metropol spol. s.r.o.

reference

Jako výrobce chladičů jsme BS oslovili především z důvodu inovací a na základě požadavků našich zákazníků. Vzhledem ke skutečnosti, že každý poptávaný typ chladiče byl originál, termín dodání byl pokaždé dodržen. Mezi hlavní výhody spolupráce řadíme výhodnou cenu a dobu výroby, která odpovídala náročnosti zhotovení. Spolupráce vždy probíhala bez problémů a s výsledným produktem jsme byli spokojeni.

Zdeněk Pilař, Hartl drtiče + třídiče s.r.o.

reference

Výborná kvalita vyrobených chladičů, které využíváme již přes 10 let v rámci generálních oprav vozidel Tatra. Největší výhodu na spolupráci s BS vidíme v maximální ochotě řešit prototypové zástavby i speciální řešení. Pokud chce zákazník kvalitní výrobek, tak je BS jasná volba!

Jiří Chovanec, Worktech s.r.o.

reference

S předchozími dodavateli jsme řešili neustálé praskání chladičů, které nám způsobovalo značné komplikace. Nákup chladičů od BS jsme zvolili především kvůli příznivé ceně a kvalitě. Za 6 let jsme otestovali kvalitu a precizní zpracování chladičů, a proto můžeme BS jedině doporučit.

Ing. Jiří Freund, Veskom spol. s.r.o.

reference

S firmou BS COLERS spolupracujeme od roku 2013, kdy se nám podařilo k oboustranné spokojenosti vyřešit chlazení a topení v autobusech Iveco Citelis. Kvalitní hliníkové chladiče za dobrou cenu – doporučuji.

Vyvadil Jiří, Dopravní podnik Karlovy Vary a.s.

reference

Spolupráce s firmou BS je na profesionální úrovni. Velice rychlé reakce při řešení našich požadavků. Kvalitní dílenské zpracování výrobků vede k vysoké odolnosti chladičů v provozu a díky tomu jsou funkční mnohonásobně déle oproti originálním chladičům kompresorů. Flexibilita a lidský přístup.

Zdeněk Kudláč, Pedip kompresorová technika

Aplikace

Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikaci od průmyslu až po motorsport.

AplikaceAplikaceAplikaceAplikace

zobrazit více

Poptávkový formulář

Máte zájem o zakázkovou výrobu celohliníkových chladičů? Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat s detailní nabídkou.

zobrazit formulář

Kvalita a životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v současnosti jednou z nejdůležitějších úloh v managementu společnosti. Naše politika ohleduplnosti vůči životnímu prostředí ve formě efektivního využívaní přírodních zdrojů a energie vyústila v roce 2008 v zavedení a udržování certifikovaného systému enviromentálního manažerství podle EN ISO 14001:2005.

Politika kvality ENVIRONMENTÁLNÍ POLITIKA

ISO 9001 ISO 14001