Proč BS :: BS Coolers

Proč BS

Značka BS v sobě nese 27 let zkušeností projevující se v bezkonkurenční české kvalitě, cenové dostupnosti a rychlosti dodání našich vyrobených chladičů pro veškeré stroje a zařízení v rámci sériové i kusové výroby.

V pozici prvovýrobce chladičů si zakládáme na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, který je spojen s cílem dlouhodobé spolupráce. Vzájemná spolupráce známých českých i zahraničních firem s BS dokazuje kvalitu našich služeb a spokojenost našich zákazníků. Výsledkem naší práce je spokojenost a dlouhodobá spolupráce zákazníků, kteří si nás opakovaně vybírají i pro další spolupráce.


Zákazníkům nabízíme možnost cenově výhodnějšího nákupu chladičů na veškeré stroje a zařízení s garancí kvalitního a odolného zpracování. V rámci sériové produkce pro nové stroje máme prověřenou kvalitu v rámci spolupráce s předními českými výrobci strojů a zařízení. Naše „after marketové“ chladiče prověřené stávajícími zákazníky umožňují úplné nahrazení původních chladičů ve strojích a zařízení.Důvody proč vybrat BS

Pro výrobce nových strojů a zařízení

Výhodné ceny chladičů

Výroba kvalitních chladičů v České republice

Snadná komunikace v průběhu procesu výroby chladiče

Krátká doba dodání vyrobených chladičů

Kontrola kvality a výrobních procesů

Sériová výroba pro přední české výrobce strojů a zařízení


Pro majitele strojů a zařízení

Cena původního chladiče je příliš vysoká

Dodací lhůta původního chladiče je dlouhá

Kvalita původních chladičů není dostačující

Původní chladiče již u výrobce nejsou k dispozici

Na chladiči je potřeba provést speciální úpravy

Výroba prototypů pro závodní nebo speciální účely

Aplikace

Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikaci od průmyslu až po motorsport.

AplikaceAplikaceAplikaceAplikace

zobrazit více

Poptávkový formulář

Máte zájem o zakázkovou výrobu celohliníkových chladičů? Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat s detailní nabídkou.

zobrazit formulář

Kvalita a životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v současnosti jednou z nejdůležitějších úloh v managementu společnosti. Naše politika ohleduplnosti vůči životnímu prostředí ve formě efektivního využívaní přírodních zdrojů a energie vyústila v roce 2008 v zavedení a udržování certifikovaného systému enviromentálního manažerství podle EN ISO 14001:2005.

Politika kvality ENVIRONMENTÁLNÍ POLITIKA

ISO 9001 ISO 14001