Aplikace :: BS Coolers

Kolejová vozidla

Pro všechny typy kolejových vozidel nabízíme v rámci sériové výroby kvalitní a cenově dostupné chladiče. V rámci kusové výroby „aftermarketových“ chladičů nabízíme pro veškeré značky a typy kolejových vozidel dostupných na trhu kvalitní náhrady chladičů za výhodné ceny. Veškeré chladiče jsou vyráběny v České republice.

ZPĚT DO APLIKACÍ

charakteristika

Kolejová vozidla působí v extrémně náročných podmínkách, proto musí chladiče (veškeré chladící jednotky) splňovat vysokou odolnost vůči otřesům a mechanickým vlivům okolních podmínek. Tato odolnost je u našich výrobků zaručena zvolením správného konstrukčního řešení společně s vhodně zvolenou výrobní technologií chladičů. Chladiče určené pro kolejová vozidla vyrábíme z vysoce kvalitních hliníkových materiálů konstrukčně uzpůsobených pro maximální pevnost chladící sítě tak, aby odolaly zvýšenému tepelnému namáhání.

V rámci výroby kvalitních chladičů pro kolejová vozidla disponujeme bohatými výrobními zkušenostmi, díky kterým jsme navrhli několik konstrukčních řešení, které vyřešili problematiku neustálého praskání chladičů.

produkty

  • Chladiče vzduchu
  • Chladiče oleje
  • Chladiče vody
  • Kombinované chladiče

oblasti použití chladičů

  • Důlní lokomotivy
  • Nákladní lokomotivy
  • Osobní vlaky
  • Tramvaje

Aplikace

Naše produkty si za více než dvě desetiletí našly své uplatnění v širokém spektru aplikaci od průmyslu až po motorsport.

AplikaceAplikaceAplikaceAplikace

zobrazit více

Poptávkový formulář

Máte zájem o zakázkovou výrobu celohliníkových chladičů? Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat s detailní nabídkou.

zobrazit formulář

Kvalita a životní prostředí

Ochrana životního prostředí je v současnosti jednou z nejdůležitějších úloh v managementu společnosti. Naše politika ohleduplnosti vůči životnímu prostředí ve formě efektivního využívaní přírodních zdrojů a energie vyústila v roce 2008 v zavedení a udržování certifikovaného systému enviromentálního manažerství podle EN ISO 14001:2005.

Politika kvality ENVIRONMENTÁLNÍ POLITIKA

ISO 9001 ISO 14001